Obwieszczenie o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na rozbudowie i przebudowie budynku oświatowego (monoprofilowego centrum symulacji medycznej), budowie zbiornika retencyjnego szczelnego, dołów chłonnych oraz ok. 15 miejsc postojowych, budowie i przebudowie ciągów pieszych i dróg wewnętrznych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej na terenie dz. nr 66/4, 66/3 obręb Włocławek KM 9/1 przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. we Włocławku.
Na podstawie art. 53 ust. 1 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003 r. (Dz. U. z 2022 r. poz. 503 z późn. zm.) i art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2022 r., poz. 2000 tekst jednolity) zawiadamiam, że po rozpatrzeniu wniosku Państwowej Akademii Nauk Stosowanych we Włocławku w dniu 12 października 2022 r. została wydana decyzja Nr 14/2022 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na rozbudowie i przebudowie budynku oświatowego (monoprofilowego centrum symulacji medycznej), budowie zbiornika retencyjnego szczelnego, dołów chłonnych oraz ok. 15 miejsc postojowych, budowie i przebudowie ciągów pieszych i dróg wewnętrznych oraz niezbędnej infrastruktury technicznej na terenie dz. nr 66/4, 66/3 obręb Włocławek KM 9/1 przy ul. Obrońców Wisły 1920 r. we Włocławku.
Z treścią niniejszej decyzji strony mogą się zapoznać w Wydziale Urbanistyki i Architektury Urzędu Miasta Włocławek przy placu Zielony Rynek 11/13.
Pouczenie
Od powyższej decyzji służy odwołanie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego we Włocławku, za moim pośrednictwem w terminie 14 dni od daty jej doręczenia.
W trakcie biegu terminu do wniesienia odwołania strona może zrzec się prawa do wniesienia odwołania wobec organu administracji publicznej, który wydał decyzję. Z dniem doręczenia organowi administracji publicznej oświadczenia o zrzeczeniu się prawa do wniesienia odwołania przez ostatnią ze stron postępowania, decyzja staje się ostateczna i prawomocna (art. 127a Kodeks postępowania administracyjnego). Decyzja podlega wykonaniu przed upływem terminu do wniesienia odwołania, jeżeli jest zgodna z żądaniem wszystkich stron lub jeżeli wszystkie strony zrzekły się prawa do wniesienia odwołania. W przypadku zrzeczenia się odwołania, nie przysługuje prawo do zaskarżenia decyzji do sądu administracyjnego. Decyzje ostateczne, których nie można zaskarżyć do sądu, są prawomocne.